Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXIII Niedziela Zwykła

19 XI 2017
1. Księdzu Jackowi Pawłowskiemu MS, Rektorowi naszego Wyższego Seminarium Duchownego Misjonarzy Saletynów w Krakowie dziękujemy dzisiaj za wspólną modlitwę za nami i wygłoszone Słowo Boże.
2. Dobiega końca Rok Liturgiczny w Kościele. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Odpowiedzmy sobie na pytanie: Czy był to rok systematycznej pracy nad sobą, umocnienia wiary i życia Ewangelią na co dzień?
3. Listopad to miesiąc modlitwy za zmarłych. Zapraszamy parafian, mieszkańców poszczególnych Osiedli w dni powszednie na nabożeństwa wypominkowe o godzinie 17.00, według planu wywieszonego w gablocie.
4. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy składają ofiary na ogrzewanie kościoła: Rodzina Steczków z os. Zięby 150 zł, Małgorzata i Adam Dudzik os. Adamy – 200 zł, Rodziny Węglarz i Rapacz os. Michory – 200 zł, Wanda Kochniarczyk os. Zagrody – 110 zł.
5. Zapowiedzi przedślubne.

Związek małżeński pragną zawrzeć:

Zapowiedz I
Wojciech Babuśka zam. Łętowe, i
Katarzyna Kaczor zam. Glisne.

Ewentualne przeszkody prosimy zgłaszać w Urzędzie Parafialnym.
6. Polecamy „Gościa Niedzielnego”, „WPIS”, oraz „Posłaniec Matki Bożej Saletyńskiej”. Prenumeratorzy mogą „Posłańca” odebrać w zakrystii.
7. Bezpłatne komputerowe badanie wzroku w Ośrodku Zdrowia w Mszanie Górnej odbędzie się 21 listopada w godzinach 12.00 – 13.00. Rejestracja pod numerem telefonu: 183315202.
Wszystkim życzymy miłej niedzieli.
Ks. Jan Potoplak MS
ProboszczPoprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 20 listopada 2017, godz. 14:20

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS