Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Adwentu

9 XII 2018
1. Tegoroczny Adwent to tylko trzy pełne tygodnie. Coraz bliżej Święta Bożego Narodzenia. Dołóżmy starań aby przeżywać Adwent w skupieniu, na modlitwie i radości z bliskiego przyjścia Zbawiciela. Skorzystajmy ze spowiedzi świątecznej, aby przygotować swoje serca na narodzenie w nich Jezusa. Zapraszamy na Msze święte Roratnie o godzinie 17.30.
2. Dzisiaj tradycyjnie ofiarami do puszek wspieramy Kościół na Wschodzie.
3. W środę Roratami rozpocznie się spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Po Mszy świętej katecheza.
4. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus o godzinie 8.40. W dni powszednie odśpiewamy Nowennę o godzinie 17.10.
5. Dziękujemy ofiarodawcom na ogrzewanie i potrzeby kościoła.
6. Bardzo prosimy zamawiać prenumeratę Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej na rok 2019. Koszt całoroczny to 42 zł. Posłaniec, czasopismo naszego Zgromadzenia podejmuje ważne tematy życiowe odnoszące się do bieżących wydarzeń w Kościele. Warto czytać. Zachęcamy.
7. Bardzo prosimy też o artykuły spożywcze na paczki świąteczne dla samotnych i potrzebujących. Już krótki czas. Tylko do przyszłej niedzieli!
8. Opłatki na Wieczerzę Wigilijną do nabycia w kościele, zakrystii i w kancelarii parafialnej. Zapraszamy.
9. Zachęcamy do nabywania świec w ramach charytatywnej akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Wspomóżmy potrzebujące dzieci w godnym przeżyciu Świąt Bożego Narodzenia. Świece otrzymaliśmy w cenie 6 zł. Ofiara dobrowolna.
16. Polecamy „Gościa Niedzielnego”, „WPiS” i „Posłaniec Matki Bożej Saletyńskiej”. Zainteresowani mogą zabrać katalogi i folderki z ofertą pielgrzymek krajowych i zagranicznych naszego Saletyńskiego Biura Podróży.
Życzymy błogosławionej niedzieli i całego Adwentu.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 8 grudnia 2018, godz. 22:14

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS