Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Palmowa

14 IV 2019
1. Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień. Wchodzimy w czas bezpośredniego przygotowania do Triduum Paschalnego. Święte dni, czyli Triduum Paschalne rozpoczyna się liturgią Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek wieczór i trwa do wieczora Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego. Prawdziwe przeżycie duchowo Świąt Zmartwychwstania to przede wszystkim nasz udział w Liturgii we wszystkie Święte Dni! Serdecznie wszystkich zapraszamy do naszej parafialnej świątyni.
2. Dzisiaj o godzinie 15.00 Droga Krzyżowa. Pójdziemy z krzyżem przez część naszej parafii aby wspólnie dziękować za dar zbawienia i prosić Jezusa Cierpiącego o pokój i zgodę dla świata i całej naszej społeczności. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitewne i śpiewne zaangażowanie.
3. Dziękujemy wszystkim, które złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na Jałmużnę wielkopostną. Jeśli ktoś mógłby jeszcze wesprzeć wystrój Grobu Pańskiego to będziemy wdzięczni.
4. Święta Wielkanocne to czas pojednania z Bogiem i bliźnim. Pamiętajmy o wzajemnym przeproszeniu i wybaczeniu. W związku z tym, że od jutra dalej spowiadamy w dekanacie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w naszym kościele będzie możliwa:
* Wielki Piątek w godz. 7.00 – 9.00
* Wielka Sobota w godz. 7.00 – 9.00


5. Polecamy „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa”.
Wszystkim życzymy owocnego i duchowo głębokiego przeżycia
tych świętych dni Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego.
Uwaga!
Od poniedziałku Wielkiego Tygodnia do Poniedziałku Wielkanocnego kancelaria parafialna nieczynna – z wyjątkiem sytuacji nadzwyczajnych.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 24 marca 2019, godz. 14:29

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS